icon_fb icon_instagram icon_instagram
TRAHONES-NEWS.GR

Α.Ο.Τ Αλίμου – Ίωνες 4-3 (Αστεράκια 1)

Γκολ και θέαμα στους Τράχωνες με την ομάδα μας κερδίζει την αγώνα. Το σκορ άνοιξε ο Αναγνωστόπουλος μετά από ατομική προσπάθεια. Στη συνέχεια δεχτήκαμε την ισοφάριση αλλά απαντήσαμε γρήγορα με τον Μαρκόπουλο να πλασάρει εύστοχα κάνοντας το 2-1 το οποίο ήταν σκορ ημιχρόνου.

Στο δεύτερο ημίχρονο δεν μπήκαμε δυνατά και δεχτήκαμε την ισοφάριση. Στη συνέχεια ο Μαρκόπουλος με ατομική προσπάθεια έκανε το 3-2. Οι Ίωνες ισοφάρισαν ξανά σε 3-3 από στημένη φάση. Λίγο πριν το τέλος του αγώνα ο Γαλάνης θα διαμορφώσει το τελικό 4-3 με κοντινό πλασέ.

Α.Ο.Τ Αλίμου (Βοτσαΐτης Θωμάς – Γιώργος Ηλίας): Αναγνωστόπουλος, Λιβανός, Ιατρού, Αρβανίτης, Παπακωνσταντίνου, Οικονόμου, Σακελαρόπουλος, Γαλάνης, Κυρκύλης, Νταντής Ρουμελιώτης, Ζαχαράκης, Βεζύρης